Jeřáby Plzeň

Autojeřáby v Plzni

Již několik patříme v oboru pronájmu jeřábů mezi přední dodavatele v Plzeňském kraji. Zásadně jsme proto rozšířili sortiment autojeřábů a nabízíme pronájem všech druhů autojeřábů za jedny z nejlepších cen v Plzni a okolí. Jeřáby Plzeň sídlí na stejné adrese jako pronájem plošin – areál Borských Polí.

Délka pronájmu a nabízené služby

Nejsme nijak limitováni délkou pronájmu, nabízíme pronájem na jednu hodinu i celé měsíce. V případě dlouhodobé pronájmu jeřábu je samozřejmě možné získat výrazné slevy, ale ani krátkodobé zakázky nepanalizujeme „minimální cenou výjezdu“ a podobně. Pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Pronájem Plzeň

Pronájem v Plzni

Pronájem jeřábů nabízíme zásadně s kvalifikovanou obsluhou. S našimi pracovníky je před samotným pronájmem jeřábu možnost telefonické, případně osobní konzultace, abychom předcházeli zbytečným nájezdům. V případě nejasností se proto neváhejte na nás obrátit na tel. čísel +420 604 579 021, případně zde.

Pravidelná údržba a servis

Vysoký standard námi nabízených služeb se snažíme udržet pravidelnou inspekcí jeřábů, revizemi a servisy pouze v autorizovaných servisech. Mezi nejžádenější typy jeřábů patří Liebherr LTM 1030 (35t) a 20t autojeřáb Tatra. Výrazně taktéž spolupracujeme s lounskou pobočkou a v případě zájmu jsme schopni pronajmout i jeřáby z této pobočky, přičemž přejezd z Loun je s výraznou slevou.