Pronájem jeřábu – Louny, Žatec, PZ Triangle, Plzeň

Obecně o společnosti

Od začátku roku 2016 jsme pro vysoký zájem rozšířili naše portfolio stavebních strojů o pronájem jeřábů. Tento web vznikl za účelem efektivní komunikace společnosti Plošiny Rybáček s.r.o. s potenciálními zájemci o jeřábnické práce. Ke stavebním prácem tedy můžeme vedle jeřábů dodat i široké spektrum pracovních plošin, více informací najdete na webu Plošiny Rybáček.

V polovině května 2016 jsme pro vysokou vytíženost naší mechanizaci rozšířili o další stroj – autojeřáb AD20T na podvozku TATRA 815. Zvládáme tedy obsluhovat i dlouhodobé pronájmy (stavby nových hal atp.) společně s krátkodobými. Na konci téhož roku jsme pořídili první autojeřáb Liebherr LTM1030/2.1 a o rok později ještě jeden jeřáb stejného typu.

Pro koho je pronájem jeřábů vhodný?

Autojeřáby nabízíme k pronájmu společně s kvalifikovanou obsluhou a působíme jak ve městě Louny, kde naše společnost sídlí, tak v okolních regionálních městech – Žatec, Chomutov, Most a další. Nově působíme rovněž v Plzeňském kraji – Plzeň, Rokycany, Stříbro, Bor a další města.

Liebherr LTM1055

Liebherr LTM1055

Díky nízké dopravní ceně jsou naše služby vhodné i pro menší práce v přilehlých obcích. Naše jeřáby zvádají široké spektrum břemen – od malých staveb na zahrádkách až po vyprošťování nákladních automobilů. Naše klientela je tak velice široká, zvládáme uspokojit potřeby malých živnostníků i velkých stavebních firem.

Máte zájem o pronájem autojeřábu?

Pokud máte zájem o pomoc s přepravou těžkých břemen, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 604 579 021.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pronájem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.